Türkiye’yi sarsan sapık dehşeti: Kaç çocuk daha var… İğrençliğin kaydı duvardan çıktı

İstanbul Bağcılar’da geçen yıl okuldan çıkan 11 yaşındaki M.Y.’yi eve götürme bahanesiyle aracına alıp kendisine ait su dükkanına götürüp ses yalıtımlı özel odada alıkoyan ve çocuğu istismar eden Metin Şenay, 196 yıl hapis istemiyle 7 Mayıs’ta hakim karşısına çıkacak. Şenay’ın daha önce de istismar ettiği çok sayıda çocuğa ait görüntüleri kaydettiği ve bu görüntülerin bir kısmını bilgisayarının şifreli hard diskine aktardığı belirlendi.

İSTİSMAR ETTİKLERİNİN İSİMLERİNİ YAZMIŞ

Polis işyerinde yaptığı aramada önünde damacana dizili 3 ayrı oda buldu. Odaların biri atılan çığlıkların duyulmaması için süngerli yalıtımla kaplanmıştı. Sucunun duvarlara çocukları korkutmak için astığı A4 kağıtlarına “Sessiz olun yoksa ölürsünüz” yazdığı ve çocukların isimlerini de not ettiği görüldü. Savcının, yüzlerce görüntü bulunan hard diskin şifresinin çözülmesinin iddianameyi geciktireceği için mahkeme heyeti tarafından çözülmesi talebini iddianameye eklediği öğrenildi.

ÇOCUKLARI GEZDİRİRMİŞ

Mağdurlardan 19 yaşındaki R.Ş. “İlk kez 5 yaşımda tecavüze uğradım. Korkumdan aileme söyleyemedim. Son olay ben 9’uncu sınıftayken yaşandı. Cinsel ilişkiye girerken videoya çekiyordu” dedi. Kızın annesi S.Ş. ise “Sucumuzdu, öyle şeytanmış ki kimseye yüzünü göstermemiş” diye ekledi. Metin Şenay’ın komşusu esnaf İzzet Balat ise “Karısından ayrıydı. Dükkanda yatıp kalkardı. Çocuklar gelirdi. Onları motosikletle gezdirirdi” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x